Kupowanie produktów przez Internet zawsze wiąże się z ryzykiem. Jednak dzięki temu, że Regulamin Manufakturaprezentow.eu jest w pełni zgodny z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. możesz mieć pewność, że bez problemu wymienisz, zwrócisz lub zareklamujesz kupiony u nas produkt, a my dołożymy wszelkich starań, abyś mimo tych niedogodności ostatecznie był(a) bardzo zadowolna(y). 

Poniżej w kilku prostych słowach opisane zostały procedury zwrotu, wymiany i reklamacji.

 

Zwrot
Czyli odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podania powodu.
Od dnia otrzymania towaru masz 14 dni na rozmyślenie się co do zakupu. Wyślij nam wiadomość email, że chcesz zwrócić zakupiony towar. Od momentu jej otrzymania, w ciągu 14 dni zwrócimy pieniądze wraz z kosztami przesyłki (odpowiadającymi najtańszej przesyłce dostępnej w sklepie - zgodnie z Ustawą).

W przypadku zwrotu, Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania produktu. W przypadku odesłania produktu na koszt Sprzedawcy, przesyłka taka nie będzie podejmowana.

 

 

Wymiana
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu chcesz wymienić zakupiony produkt na produkt o takiej samej wartości, po prostu odeślij nam zakupiony towar i poinformuj nas o tym w mailu, na co ma zostać zamieniony. 

W przypadku wymiany, Konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania Produktu. W przypadku odesłania produktu na koszt Sprzedawcy, przesyłka taka nie będzie podejmowana.

 

Reklamacja
Każdy produkt dostępny w ofercie naszego sklepu zostanie dostarczony w pełni poprawny i zgodny z opisem na stronie produktu. Jeżeli jednak w otrzymanym produkcie stwierdzisz jakąś wadę, masz 365 dni na złożenie reklamacji, a w niej żądanie obniżenia ceny, wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy. 

Reklamowany towar odsyłasz na swój koszt, my zwracamy Tobie koszty zakupu towaru wraz z kosztami przesyłki w Twoją stronę. 

 


Uwaga!!!


Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta (par. 38 pkt. 3), w przypadku, gdy zamawiasz produkt indywidualny (zgodny z Twoimi wytycznymi lub dopasowany do Twoich indywidualnych oczekiwań), możliwość odstąpienia od umowy przestaje obowiązywać.