Koszulki

Wszystkie koszulki wykonane są ze 100 % bawełny! Miękki, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał! W przeciwieństwie do innych sklepów, sprzedawane przez nasz koszulki są serii Valueweight. Posiadają atrakcyjniejszy krój, dzięki któremu wygodniej się je nosi.

W naszej sprzedaży znajdują się tylko i wyłącznie koszulki najlepszej amerykańskiej marki ubrań – Fruit of The Loom,
którym wielokrotne pranie jest nie straszne. Koszulki tej firmy nie blakną i nie rozciągają się i nie kurczą!

Fruit of the loom

Do produkcji odzieży stosowana jest tylko i wyłącznie najlepsza surowa bawełna, pozyskiwana z poszanowaniem praw człowieka.
Firma Fruit of The Loom nie stosuje bawełny z Uzbekistanu!


Przy produkcji t-shirtów ze 100-procentowej bawełny stosowany jest gęstszy splot, zapewniający bezkonkurencyjną jakość nadruku.

Body

Wszystkie body niemowlęce, sprzedawane przez nas są rodzimej produkcji. Firma Axima dobiera najlepsze materiały na rynku, kierujące się ich jakością, a nie ceną. Dzięki temu przez długi czas zachowują swój wygląd i komfort użytkowania. Do produkcji bodziaków wykorzystano najwyższej jakości 100% bawełnę, która posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Certyfiakty
 

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Body są w 100% PRODUKTEM POLSKIM!


 
Nadruki

Wszystkie nasze nadruki wykonywane są techniką termotransferu (wgrzewanie w tkaninę specjalnych folii FLEX). Technika ta jest bardzo trwała i nawet po kilkudziesięciu praniach nie widać żadnych objawów zużycia (w przeciwieństwie do DTG albo metody sitodruku)
Oferowane przez nas koszulki są najwyższej jakości i spełniają wysokie wymagania wszystkich klientów. Odkąd robimy koszulki ani razu nie otrzymaliśmy zwrotu towaru z powodu niesatysfakcjonującej jakości.

Pranie

Aby body lub koszulka długo pozostała w idealnym stanie zastosuj się do poniższych wskazówek:
•    prać na lewej stronie w temperaturze max. 40 stopni Celsjusza.
•    nie używać wybielacza
•    nie czyścić chemicznie i nie chlorować
•    nie suszyć w suszarce bębnowej

Prasowanie

Koszulki i body z nadrukiem prasuj zawsze na lewej stronie. W temperaturze około 150 stopni (znaczek żelazka z dwoma kropkami).